top of page

Zpětná vazba  je klíčem pro správné řízení zaměstnanců. Vytváříme reporty nejen pro vedení, ale i pro zaměstnance. 

Angažovaní zaměstnanci zvyšují efektivitu a schopnost organizací v konkurenčním prostředí. Naše nástroje zpětné vazby vám pomůžou v přípravě na měnící se prostředí pracovního trhu.

001-interview.png

Onboarding průzkum

250 000 Kč i více! To jsou náklady, o které přijdete kvůli špatně provedené adaptaci a odchodu nového zaměstnance ve zkušební době na dělnické profesi. Proč tak moc peněz?

011-direction.png

Exit 

průzkum

Kolik peněz vás stojí odchod kvalitního zaměstnance? Kolik času strávíte náborem a zaučováním nových lidí? 
Jaké jsou příčiny fluktuace vašich lidí a jak eliminovat náklady s tím spojené?

038-idea-1.png

Průzkum 

benefitů

Dáváte zaměstnancům to, co skutečně potřebují a chtějí? Neplýtváte náklady na benefity, které paradoxně nikdo neocení? Neplýtváte jen penězi? Co vlastní lidé chtějí a kolik vás to stojí?

042-challenge.png

Průzkum značky

zaměstnavatele

Máte problém, že nemůžete sehnat zaměstnance? Vědí o vašem podniku?
Jak si stojíte ve srovnání s konkurenčními firmami?
Jak se o vás mluví a co se o vás vůbec říká?

001-interview.png

Průzkum 

loajality

Zvažují vaši zaměstnanci odchod? Myslíte si, že všechno je v pořádku? A co když není? Kolik to bude stát? Víme, jak to zjistit a na které skupiny se zaměřit. Vyhněte se tak zbytečným nákladům. Zjistěte, jak jsou zaměstnanci loajální.

008-teamwork.png

Měření konfliktů ve skupině

Pracuje váš tým vždy na 100%? Co ji brání ve spolupráci? Kdo odvádí největší výkony a kdo se "jen veze". Jde, aby tým pracoval harmonicky? Kdo či co kazí výkon a vztahy ve skupině? Kolik vás to stojí času a peněz?

001-interview.png

Průzkum 

motivace

Myslíte, že zvýšení mzdy zvýší i pracovní výkon? 
Naše výzkumy říkají, že nezvýší a pokud ano, tak jen  velmi krátkodobě. Každého totiž motivuje něco jiného. Jak optimalizovat výkon a spokojenost zaměstnanců ve firmě a co jim dát?

035-trust.png

Průzkum 

spokojenosti

Spokojení a angažovaní zaměstnanci mají nižší fluktuaci, vyšší produktivitu práce a nižší absenci. Středně velký podnik díky těmto zaměstnancům ušetří statisíce ročně. Jak jsou spokojeni vaši zaměstnanci a jak to zjistíte?

030-community.png

Mystery working

Jak efektivní máte náborový proces? Dá se zefektivnit? Kde jsou úzká místa? Existuje někdo, kdo jej brzdí? Chcete jej porovnat s konkurencí?

bottom of page