REFERENCE

Ing. Gabriela Králíková

NTS Prometal

HR generalist od  roku 2015

Obrovskou výhodou spolupráce se Simplehire je úžasná kreativita zástupců firmy, kteří nám všechny své služby vždy ušijí na míru k naší spokojenosti. Pánové ze Simplehire nám otevřeli dveře do světa, který byl pro nás neznámý.

Ing. Filip Vančura, Ph.D. Kovárna VIVA Místopředseda představenstva 2016 - 2017

Díky celostní znalosti problematiky motivace zaměstnanců, výzkumů spokojenosti, trhu práce a náborových řešení firmy Simplehire se nám v roce 2017 podařilo obsadit 43 pracovních míst během necelých 3 měsíců a snížit míru fluktuace. Jejich výsledky mluví samy za sebe. Spolupráci se Simplehire jednoznačně doporučuji.

Mgr. Iveta Dědková 
Promens
HR manager 20013 - 2018

Pánové ukázali jako tým velké nasazení a v porovnání s ostatními dodavateli dokázali velmi dobře cílit na branku. Chápali zadání hledané pozice v kontextu výrobní firmy působící v automotive včetně jejích kulturních specifik. A to celé škály pozic – od výrobních operátorů, přes plánovače výroby, IT specialisty až po manažerské pozice do top managementu. Jejich reakční doba byla samozřejmě ovlivněna trhem, ale i v – pro nábory – kritických časech velmi nepatrně, proto jsem je vnímala jako jednoho z nejefektivnějších a nejprogresivnějších dodavatelů v této oblasti, a to i co se týká jejich doplňkových služeb. Spolupráci doporučuji.

KLIENTI 

Naši klienti jsou především velké výrobní a obchodní společnosti, které hledají kvalifikované odborníky. Vše je o vašich potřebách, jejich analýze a našem řešení. K našim klientům přistupujeme jako k partnerům, ke kterým jsme maximálně otevření. 

Staňte se našimi klienty i vy!

images.png
grana-agro-farbig-trans.png
drmax.png
logo5.png
algeco logo.png
logo.png
logo_hanon_visteon_0.png
logog mj.png
ray service.png
cm.jpg
tvd-logo.png
logo.png
vinarsky raj foto.jpeg
logo.jfif
stažený soubor.png