top of page
REFERENCE

Ing. Gabriela Králíková

NTS Prometal

HR generalist od  roku 2015

Obrovskou výhodou spolupráce se Simplehire je úžasná kreativita zástupců firmy, kteří nám všechny své služby vždy ušijí na míru k naší spokojenosti. Pánové ze Simplehire nám otevřeli dveře do světa, který byl pro nás neznámý.

Ing. Filip Vančura, Ph.D. Kovárna VIVA Místopředseda představenstva 2016 - 2017

Díky celostní znalosti problematiky motivace zaměstnanců, výzkumů spokojenosti, trhu práce a náborových řešení firmy Simplehire se nám v roce 2017 podařilo obsadit 43 pracovních míst během necelých 3 měsíců a snížit míru fluktuace. Jejich výsledky mluví samy za sebe. Spolupráci se Simplehire jednoznačně doporučuji.

Mgr. Iveta Dědková 
Promens
HR manager 20013 - 2018

Pánové ukázali jako tým velké nasazení a v porovnání s ostatními dodavateli dokázali velmi dobře cílit na branku. Chápali zadání hledané pozice v kontextu výrobní firmy působící v automotive včetně jejích kulturních specifik. A to celé škály pozic – od výrobních operátorů, přes plánovače výroby, IT specialisty až po manažerské pozice do top managementu. Jejich reakční doba byla samozřejmě ovlivněna trhem, ale i v – pro nábory – kritických časech velmi nepatrně, proto jsem je vnímala jako jednoho z nejefektivnějších a nejprogresivnějších dodavatelů v této oblasti, a to i co se týká jejich doplňkových služeb. Spolupráci doporučuji.

KLIENTI 

Naši klienti jsou především velké výrobní a obchodní společnosti, které hledají kvalifikované odborníky. Vše je o vašich potřebách, jejich analýze a našem řešení. K našim klientům přistupujeme jako k partnerům, ke kterým jsme maximálně otevření. 

Staňte se našimi klienty i vy!

images.png
grana-agro-farbig-trans.png
drmax.png
logo5.png
algeco logo.png
logo.png
logo_hanon_visteon_0.png
logog mj.png
ray service.png
cm.jpg
tvd-logo.png
logo.png
vinarsky raj foto.jpeg
logo.jfif
stažený soubor.png
bottom of page