top of page
Kdo jsme

Jsme originální HR dílna z regionu, která řeší komplexní služby v oblasti lidských zdrojů. Náš tým se skládá z expertů, kteří se zabývají firemními výzkumy, náborem, vývojem ATS systému, adaptačními nástroji a konzultační činností. Našim klientům poskytujeme služby na míru a stoprocentní nasazení ve společné misi.  

Naše posádka
JV4_9057.jpg
Mgr. David Surý

Zakladatel / Jednatel

David je jednatelem a zakladatelem společnosti. Dlouhé roky se pohybuje v oblasti personálního a marketingového výzkumu. Je hlavním architektem ATS systému Doolister a stránek DoojobsDoocv a Adaptlinku. Vytvořil a vedl nejednu úspěšnou marketingovou kampaň a dokáže posunout hranice vnímání vaší značky tím správným směrem.

sury@simplehire.cz

+420 775 304 851 

JV7_2306-EDIT.jpg
Mgr. Jana Michalčíková

Senior consultant 

Jana je náborářka a seniorní personální konzultantka, v oblasti HR se pohybuje od roku 2012. Zkušenosti zejména s náborem  aj. získala napříč spektrem společností - od menších až po korporátní.

Zároveň s ní můžete řešit vaši poptávku v oblasti náboru, doolisteru nebo adaptace.   

 

michalcikova@simplehire.cz

+420 734 765 740

234504261_578201663348121_1997200156393326904_n.jpg
Daniela Beránková
Talent sourcer

Daniela je členem týmu od roku 2021 a zastává pozici náboráře a talent huntera. Na poli personalistiky se pohybuje od roku 2012, kdy má mnoho zkušeností s náborem, agenturním zaměstnáváním a administrativou s tím spojenou a také hledáním těch správných talentů. Její silnou stránkou je nábor samotný a hledání těch nejlepších kandidátů.


daniela.berankova@simplehire.cz

+420 737 400 654

klobouk_bíl.png
Jitka Surá
Talent sourcer

Jitka je členem týmu od roku 2021 a zastává pozici náboráře a talent huntera. Na poli personalistiky se pohybuje dva roky, má mnoho zkušeností. Za krátkou dobu vyhledala 1000 uchazečů a provedla přes 600 telefonních screeningů. Věnuje se náboru strojírenských pracovních pozic, ale také v oblasti farmacie. 


Jitka.Sura@simplehire.cz

+420 731 197 628

Mgr. Jan Kalenda PhD.

výzkumný pracovník

Honza je spolumajitel, zastává funkci hlavního výzkumníka. Zkušenosti nasbíral a sbírá jako vědecký pracovník na Univerzitě Palackého nebo jako ředitel výzkumu na Univerzitě Tomáš Bati. Honza spolupracuje na vyhodnocování kvantitativních i kvalitativních výzkumů a za svoji praxi zanalyzoval tisíce dat.

stažený soubor (1).jpeg
Mgr. Diana Hověžáková

Komunikační důstojník

Diana je komunikační důstojnice a dlouhou dobu se věnuje kariérnímu poradenství. Je taktéž spoluzakladatelkou společnosti. Zkušenosti nasbírala na Univerzitě Palackého, kde pracovala na výzkumných projektech, které měly za cíl zlepšit kariérní dráhy absolvent. 

hovezakova@simplehire.cz

klobouk_bíl.png
Skaut

kterým se můžete stát i Vy!

Skauti jsou všichni naši další spolupracovníci. Pracují na vyhledávání pozic a my pak využíváme jejich znalostní databáze a sociální sítě skrze affiliate program. Jsou to současní či bývalí personalisté, recruiteři a další profesionálové.

 

Skautem se můžete stát i Vy. Pokud chcete pomoci druhým a tím i sobě, tak se můžete stát naším dalším členem.

Hvězdný kodex

Při objevování talentů pro váš byznys se držíme několika zásad, které tvoří základ našeho hodnotového pilíře.

  • Profesionální přístup založený na zkušenostech našich odborníků na lidské zdroje

  • 100% nasazení do společné mise 

  • Důvěra a partnerství přispívá k úspěšnému zdolání jakékoliv personální výzvy

  • Dlouhodobá spolupráce je pro nás ukazatelem spokojenosti na obou stranách

bottom of page